Obserwatorzy

czwartek, 2 lipca 2015

Idealny olejek do masażu? Bassau

Witajcie kochane. Dzisiaj przychodzę do was z postem na temat 2 olejków do masażu firmy Bassau, które otrzymałam jakiś czas temu do przetestowania. Przyznam się szczerze, że miałam bardzo dziwne odczucie co do tego olejku do puki nie porozmawiałam z pewnym panem, który jest masażystą. Jakie mam teraz o nim zdanie? Zapraszam do przeczytania dalej...

Co pisze na stronie Bassau??


Działa przeciwzapalnie i nawilżająco,nie powoduje reakcji alergicznych.
Zawiera czyste, naturalne olejki eteryczne wykorzystywane w aromaterapii. Nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów.
Opakowanie: 200 ml(33,00zł),   1 L (150,00zł)
Olejki do masażu wspierają efekt masażu, relaksacji, a SKÓRA staje się bardziej elastyczna. Dzięki temu masaż jest przyjemnym doznaniem kreującym dobre samopoczucie.
Olejki do masażu pieszczą skórę i ożywiają ducha.


Działa bakteriobójczo,odświeżająco,wzmacniająco na układ nerwowy.Zawiera czyste, naturalne olejki eteryczne wykorzystywane w aromaterapii. Nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów.
Opakowanie: 200 ml (19,00zł),  1 L (79,49zł)
Olejki do masażu wspierają efekt masażu, relaksacji, a SKÓRA staje się bardziej elastyczna. Dzięki temu masaż jest przyjemnym doznaniem kreującym dobre samopoczucie.
Olejki do masażu pieszczą skórę i ożywiają ducha

Moja opinia:

Powiem szczerze, że oba bardzo mnie zaskoczyły. Mają konsystencję rzadkiego oleju, szybko wchłaniają się w skórę, nie pozostawiają strikto śliskiej powierzchni, ale tylko tak lekko oleista powłokę. Na początku myślałam, że podczas masażu powinny ręce wręcz lekko ślizgać się po skórze, ale kiedy poszłam do masażysty i porozmawiałam z nim o olejkach do masażu dowiedziałam się, że tak na prawdę olejek powinien wsiąkać w skórę bo dopiero wtedy spełnia swoją rolę. Olejek, który wsiąkną w skórę zaczyna działać i spełniać swoją rolę pod wpływem ucisku i ciepła dłoni. Byłam bardzo zaskoczona. Po powrocie do domu wypróbowałam te olejki na moim W. i rzeczywiście okazało się, że masaż o wiele lepiej się wykonuje jak i działa właśnie kiedy olejki wsiąkają w skórę. Zapach olejku cytrynowego nie jest ostry, a wręcz przeciwnie lekko słodkawy, ale delikatny co nie przeszkadza w relaksie, zaś ten olejek jojoba jest na tyle lekko wyczuwalny, że w ogóle nie przeszkadza. Najpierw zużyłam cytrynowy. Po nim skóra wydawała się elastyczna, delikatna, a mięśnie szybko wydawały się rozluźnione. Mój W. ma problemy z mocnymi mięśniami ud i łydek i taki masaż po dniu spędzonym na rowerze czy w pracy ( ma pracę gdzie ciągle musi chodzić) sprawia mu ulgę. W przypadku osób, które bardzo dużo chodzą masaż jest bardzo przydatny. Nogi nie puchną i lżej się chodzi, bo przecież jak mięśnie nóg są spięte to wiadomo, ze mamy uczucie "ciężkich" nóg. Kolejnym olejkiem był jojoba i tutaj brakowało mi wyczuwalnego aromatu. Również bardzo dobrze się sprawdzał jak i jego brat cytrynowy. Ten olejek akurat został zużyty na moim ciele :)) Moja skóra zrobiła się gładka, elastyczna i zauważyłam, iż moje rozstępy na plecach zrobiły się mniejsze i mniej widoczne. Szczerze jestem na TAK. U mnie się sprawdziły i jestem jak najbardziej w stanie zapłacić za nie odpowiednią kwotę. Polecam każdej parze, która lubi masaże i relaks. Aha i zapomniałabym wam napisać o opakowaniu. Buteleczka jest wykonana z białego średnio miękkiego plastiku z zamknięciem nakrętkowym. Pod nakrętką znajduje się plastikowa nakładka z oczkiem odpowiedniej wielkości. Olejek przez ten otwór wydobywa się w odpowiedniej ilości.  olejki możecie kupić w Pruszkowie pod Opolem w sklepie stacjonarnym jak i w internetowym sklepie www.bassau.pl

A wy lubicie olejki do masażu?


1 komentarz: