Obserwatorzy

wtorek, 2 lutego 2016

Akacjowy zmywacz do paznokci

Hej :)) Przychodzę do was dzisiaj z zmywaczem do paznokci, który już po pierwszym użyciu mnie zaskoczył. Pozytywnie czy negatywnie?? O tym w dalszej części postu :))
Zmywacz jest zamknięty w małej, podłużnej mlecznej butelce o pojemności 150ml z granatową nakrętką. Zmywacz ma konsystencję wody o zielonej barwie i niestety w butelce śmierdzi zmywaczem, ale już na waciku pachnie kwiatowo, tak wiosennie. Zawsze miałam koło bloku akację i bardzo kojarzy mi się ten zapach z dzieciństwem i zabawą na trzepaku. 
Bardzo często maluję paznokcie ciemnymi lakierami, a jednocześnie zdarza mi się używać brokatowych czy z efektem marmurka. Jest to pierwszy zmywacz z jakim miałam styczność, który doskonale radzi sobie z brokatem i ciemnymi lakierem. Wystarczy nalać zmywacz na wacik i przyłożyć na ok 15-20 sekund do paznokcia i większość lakieru schodzi już po pierwszym przetarciu. Zmywanie lakieru stało się przyjemnością, a nie udręką i przykrą czynnością. 
Mój zmywacz zakupiłam na stronie www.ekobieca.pl za 4,50zł. Są również inne walory zapachowe - różany, lawendowy i ocean.  Polecam bo jest na prawdę godny polecenia i wypróbowania.  


2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. To proponuje wypróbować :)) Zwłaszcza, ze przesyłka z odbiorem własnym na poczcie kosztuje tylko 3,99zł na ekobieca.pl

      Usuń