Obserwatorzy

czwartek, 17 lipca 2014

RECENZJA - Wygładzający peeling do rąk dwufazowy - Cztery Pory Roku

Coraz więcej kobiet w dzisiejszych czasach dba o swoje dłonie nie tylko regularnie smarując je kremem, ale także używając różnych peelingów i olejków. ostatnio będąc na zakupach znalazłam rewelacyjny produkt dla mnie, który od razu pokochałam.
W małej buteleczce znajduje się peeling i oliwka do dłoni. Coś wspaniałego. Wystarczy dokładnie wstrząsnąć zawartość butelki i wydobyć trochę produktu na dłonie. Delikatnie wysmarować całe dłonie tym środkiem przez ok 5 minut. Następnie wystarczy spłukać wodą. W ciągu 5 minut nasze dłonie są ładnie wypeelingowane, a jednocześnie naoliwione. Dzięki temu zabiegowi nasze dłonie od razu wyglądają na zdrowe i zadbane. W dotyku są gładkie, delikatne, a przede wszystkim odżywione. Produkt bardzo wydajny. Można go w każdej chwili użyć nawet bezpośrednio przed wyjściem z domu. Nie tłuści wszystkiego co dotkniemy, nie pozostawia plam, a peeling rewelacyjnie i szybko schodzi w całości pod bieżącą wodą. Nawet przy robieniu takiego zabiegu skóra dzięki masażowi robi się jędrna i dobrze ukrwiona. Butelka zawiera 120 ml i cena nie jest wysoka bo mieści się w 10zł. Produkt jest bardzo wydajny i starcza ( przy stosowaniu 2 razy w tygodniu) na ok 3-5 miesięcy.
Kobietki pamiętajmy, że nie ważne gdzie jesteśmy nasze dłonie często są naszym wizerunkiem i dbajmy o nie nie tylko kremem do rąk.

Na prawdę szczerze polecam.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz