Obserwatorzy

sobota, 16 maja 2015

3 nowe współprace :))

Witajcie kochane. Dzisiaj przychodzę do was z 3 paczkami jakie dostałam w ramach współpracy z 3 sklepami internetowymi. Na pewno bardzo szybko opisze wam te produkty, a nawet na temat jednego będziecie mogli przeczytać moją opinię w przyszłym tygodniu. Nie przedłużam i zapraszam do oglądania. 


Jako pierwszą współpracę udało mi się nawiązać z stroną MyProtine.pl (klik klik klik) i dostałam zgrzewkę napoju (12x500ml) i 2 koszulki do ćwiczeń. W końcu idzie lato i trzeba trochę poćwiczyć więc na pewno bardzo się przydadzą. 


Kolejną współpracę udało mi się nawiązać z Panią, która robi naklejki na ściany, do łazienki, itp. ja wybrałam sobie naklejki na słoiki jak będę robić przetwory by wiedzieć dokładnie co jest co i naklejkę na toaletę. naklejki możecie kupić i zobaczyć tutaj (klik klik klik) Akatja.pl

Trzecia współpraca została nawiązana z stroną Efiori (klik klik klik)   z włoską chemią do domu i kosmetykami. Ja wybrałam Piankę do czyszczenia dywanów ze szczotką. 
A już od poniedziałku wracam do was z recenzjami. Przez cały tydzień będą pojawiać się recenzje na blogu. W takim razie do poniedziałku :)) Miłego weekendu :))


8 komentarzy:

 1. koszulki wyglądają ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawią mnie te napoje, będziesz o nich coś więcej pisać? Daj znać jaki mają skład, jak smakują itd :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :)
  Zapraszam do mnie dopiero zaczynam

  OdpowiedzUsuń